¿Quién Mató a Sara?

¿Quién Mató a Sara?

IMDb:

Hapiste geçen 18 yılın ardından Álex, kendi itibarlarını korumak için kız kardeşinin cinayetini onun üzerine atan Lazcano ailesinden intikamını alacaktır.

“Below Deck”

“Below Deck”

IMDb: 7.1

  • Yapım Yılı 2013
  • Tür
  • Hit kişi tarafından izlendi

Lüks bir yatın genç mürettebatı, denizde bir yaşama yelken açar ve güvertede yaşanan aşklar, talepkâr konuklar ve keyifli yolculuklarını tehdit eden zorluklarla uğraşır.

“Caillou”

“Caillou”

IMDb: 4.0

  • Yapım Yılı 1998
  • Tür ,
  • Hit kişi tarafından izlendi

İnanılmaz bir hayal gücüne sahip 4 yaşındaki sevimli Caillou’ya merhaba deyin. Caillou, hayvan besleme, okulun ilk günü, yeni bir spor öğrenme ya da aileyle vakit geçirme gibi tüm dünyadan izleyenlerin kendilerini özdeşleştirebileceği mucizelere tanıklık ediyor.

“Dragon Drive”

“Dragon Drive”

IMDb: 7.1

Oozora Reiji tembel değildir. Fakat çok çabuk sıkılmaktadır. Bir arkadaşı aracılığıyla Dragon Drive adlı oyunla tanışır. Kendi Ejderhasını seçtiğinde aynı onun gibi uykucu bıkkın bir ejderha çıkar. Fakat işin gerçek yüzü o değildir. Reiji ve ejderhası (Chibisuke)’yi Diğer Dünya’da ne tür maceralar bekliyordur?

“Eat-Man ’98”

“Eat-Man ’98”

IMDb: 6.6

Bir kez daha dünyanın en iyi paralı askeri Bolt Crank’ın seyahatleri arasında üstlenmiş olduğu işleri takip edin. Metalleri yiyip sonrasında sağ elinde yeniden biçimlendirme yeteneği olan Bolt, bu sayede kendisini sıkışık durumlardan kurtarabilen çok yönlü bir karakterdir. Zor durumdaki bir genç kıza yardım etmek için her zaman doğru zamanda doğru yerde. (Ya da doğru zamanda […]