Bilgilendirme: Site altyapımızı yeniledik! Ama olurda hata varsa iletişim formundan hemen iletebilirsin...

Doctor Who 12. sezon 0. bölüm izle

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. Misafir

  Goruntu berbat ses berbat kurgu berbat tardis berbat doktor berbat oyunculuklar berbat yani ne diyeyim ki bir devin cokusu.. sanirim dw dizisine veda edilecek..


 2. siriusblack siriusblack

  tek kelimeyle iğrençti


 3. Misafir

  Keşke hiç olmasaydı son sezon. Senaryolardaki mantıksız ve zorlama sahneler saymakla bitmez. Bu bölümde de senarist elinden geleni ardına koymamış ve bir güzel sıvamış. Dalek silahlarını kullanamasın diye çıplak elle tuttular 😀 Evrenin en yok edici türü olan dalek ısıtılarak yok ediliyor. Diziyi sadece ses ve görüntü yönetmenleri ayakta tutuyor şuan. Çevirmenler bile dayanamıyor artık büyük ihtimalle, baştan savma bir çeviri vardı.


 4. Misafir

  @semo sana sonuna kadar katılıyorum valla vah doktorumuzun haline yazık ettiler çoook


 5. Misafir

  11.sezon ne ara final yaptı yanlış yazmışsınız 😀 bu arada birazcıkda olsa eski doctor who havası vardı ama yinede kötüydü doktor eskisi gibi üstün bir varlık gibi değil bu sezon zaten sıradanlaşmıştı bu bölümdede tam kurtarır gibi oldular yine sıçtılar doctor who kimin eline geçtiyse eski yazar ve çalışanlarını yönetmen vesaire geri işe alsın bu sezonu hazırlayan ekip amatör felan heralde lise müsameresi gibi bişi artık kızamıyorum benir sinir ede ede sinirimi kontrol etmeyi öğretti bu sezon bana 😀 milyonlarca dalek ve daha nicesini yenen titreten doktor yan karakter gibi aklına bir fikir bile gelemez olmuş elemanın babası fırın yapmış doktorun aklına metali eritmek gelmiyor ki madem bu kadar kolaydı o kadar dalek savaşı oldu neyin aksiyonuna girildi eritselerdi hepsini elemanın babası diyor fırınımla eritebiliriz çıkarın doktoru diziden yancılar başrol olsun doktor doktor olalı böyle yerin dibine sokulmadı heralde