Bilgilendirme: Site altyapımızı yeniledik! Ama olurda hata varsa iletişim formundan hemen iletebilirsin...

Doctor Who 5. sezon 7. bölüm izle

Bölüm hakkında ne dediler?

 1. Misafir

  Birileri dersine iyi çalışıp doctor who izlerken birileri kendini kurguya bırakır bu işler böyledir. Üzmeyelim birbirimizi hepimiz farklı anlayabiliriz normali de bu zaten. Ben biri olarak aklıma geldi söyleyim dedim.


 2. jesseDebra jesseDebra

  beyler bence doktor bunu bilerek yaptı sevgilileri birleştirmek için moffat güzelim dizinin içine etmişsin ilk 4 sezondaki tadı alamıyoruz


 3. musaatalay musaatalay

  maddelerin renklerini içerdikleri elementler belirler, ışık atom çekirdeği etrafında dönen elektronların çekirdek etrafında dönerken, çekirdeğe olan uzazklıkları, sahip oldukları enerji yükü miktarına doğru orantılı olarak değişirken yaydıkları elektromanyetik dalgalardan ibarettir, ışığın rengini ise, o elektronun doğrusal olarak hareket ettiği iki nokta arasındaki mesafeye göre doğru orantılı olarak değişen dalga boyları belirler, bu mesafe aralıkları Angstrom ile ölçülür, Angstrom diğer adıyla ışığın dalga boyu ölçü birimi gibi bişeydir, yani bir maddenin renginin o maddenin sıcaklığı ile herhangi bir alakası yoktur, sıcaklığın kendisi bir enerji birimidir vede farklı elementler farklı enerji birimlerinde farklı sonuçlar verir, tamamen farklı davranır, ama yinede bir bilene sorun derim ben !


 4. Tardis Smith Tardis Smith

  bir gezegen yutmuşsun dlfkjgf


 5. whovian1234 whovian1234

  fark eden oldu mu bilmiyorum ama internetten bakabilirsiniz soğuk yıldızlar kırmızıdır. orada soğuk bir yıldıza sürükleniyordu tardis ama mavi yıldızların sıcaklığı 20.000 dereceden fazladır.